cz      uk                                                                                                                              Eva Vošmiková, Havlíčkova 766, 267 51 Zdice, tel. +420 604 440 218, e-mail: artemisterra@seznam.cz
flash
Chovatelské potřeby
Potřebujete krmivo pro psy
nebo kočky? Vodítka, obojky
a vůbec potřeby pro Vaše miláčky ?

více zde ››
Více zde ››

Artemis terra
Chovatelske potreby
www.weimaranerpedigrees.com
chrti v nouzi
ZBK Liberec
Web design
vtipek

O co vlastně jde?

Toužíte, potřebujete nebo jen tak chcete mít svoji vlastní webovou prezentaci a nevíte jak na to? Buď se můžete pokusit ji vytvořit samy, ale to se budete muset naučit mnoho nových a občas i složitých věcí, a nebo jednoduše tvorbu přenecháte někomu, kdo to umí a pak se nemusíte starat už skoro o nic. Ten, kdo to všechno umí sem třeba já ;)

A to znamená co?

Mno, to znamená, že jsem Vám schopen vytvořit webovou prezentaci od A až po Z - od návrhu vzhledu prezentace, přes relizaci až po zaregistrování domény a umístění prezentace na web. Pro šťouraly: do toho všeho samozřejmě patří i zaregistrování do vyhledávačů.

Na tom nic není!

V podstatě na tom nic není, akorát musíte znát HTML, XHTML, CSS a mnoho dalších věcí, které ani nemá smysl sem psát. Pokud všemu předeslanému rozumíte, není nic jednoduššího, než tuto stránku zavřít a dát se do práce, ale pokud Vám něco z toho uniká, nebojte se mi napsat na mail jindranecas@seznam.cz. Jakmile to bude jen trochu možné, kontaktuji Vás a něco společně jistě vymyslíme.

..a co za to?

Abych pravdu řekl, nejraději bych to pro Vás udělal všechno úplně zdarma, ale řekněte samy, jde to ještě tímto způsobem v dnešní době? ...moc ne! Cena je individuální, podle náročnosti projektu. Obecně se pohybuje kolem 500,- Kč za stránku,jestliže je stránka jednodušší, cena jde výrazně dolů, klidně i na 100,- Kč za stránku a samozřejmě je to i naopak. Zdá se Vám to moc? Uvědomte si prosím, že v této ceně je i zahrnuto grafické zpracování, rozvržení, vytvoření, provázání, případné úkony nutné pro zaregistrování domény a umístění prezentace (výsledná cena prezentace nezahrnuje cenu za doménu či webové místo). S tímto vším je také spojeno velmi důležité zaregistrování do webových vyhledávacích systémů, tak aby Vás, Vaši webovou prezentaci, vlastně vůbec někdo našel. A toto všechno není vůbec konečný výčet všech nutných úkonů, tak aby vůbec vznikla jakákoliv použitelná webová prezentace.

Moje práce:

Artemis Terra.com
Chovatelske potreby.wz.cz
Parfemy.wz.cz
Výmaráček Matýsek.wz.cz
Gangpori.cz
ZBKLK.wz.cz
› Novinky   › Artemis Terra   › Výmarský ohař   › Vše o štěněti   › Co vědět o psech   › Výcvik a výstavy   › Galerie   › Kontakt   › Odkazy   › Sitemap               Created by Jindřich Nečas | Design by Jindřich Nečas 2008

odrazka Výmarský ohař patří mezi nejstarší plemeno kontinentálních ohařů. Jeho původ nebyl nikdy zcela objasněn. Historické prameny uvádějí několik teorií o vývoji plemene. Všechny se opírají o důkazy v podobě fyziognomie a vlastností předků a současného psa, či jeho vloh pro určitý typ práce. Teorie se hodně liší a mnohdy si i odporují. Žádnou z nich nemůžeme považovat za plně ověřitelnou.

Středně velký až velký lovecky upotřebitelný pes. Pracovní pes, s hezkou formou, silný, se silně vyvinutou muskulaturou. Pohlaví psa resp. feny má být jasně vyjádřenou.

Mnohostranný, snadno ovladatelný lovecký pes, s vyrovnanou povahou a vášní pro lovecké upotřebení, se systematickým a vytrvalým vyhledáváním, nikoli však nadmíru temperamentní. Čich pozoruhodné kvality. Ostrý na škodnou a kořistnický, též ostražitý, ne však agresivní. Spolehlivý ve vystavování a při práci ve vodě. Pozoruhodná tendence k práci po střelbě.